Augļskābju un ķīmisko pīlingu nozīme sejas kopšanā!
AHA un ķīmiskais pīlings-viena no spēcīgākām ādas atjaunošanas procedūrām kosmetoloģijā ar ilgspēlējošu efektu!
Pīlinga procedūra- tā ir agresija ar mērķi iegūt vēlamo rezultātu, kuras laikā tiek izmantotas 20%, 40%, 70% augļskābes un kā rezultātā notiek:
-izteikta ādas mitrināšana un atjaunošanās efekts;
-sejas ovāla nostiprināšana un pievilkšana;
-asinsrites uzlabošana un kapilāru nostiprināsana;
-sejas ādas elasticitātes, tekstūras un toņa uzlabošana;
-fotonovecošanās profilakse;
-dažādu estētisku un medicīnisku problēmu risināšana (akne, pigmentācija, taukaina un lielporaina āda, mazās krunciņas u.c)
Piedāvāju Jums šāda veida pīlinga procedūras:
-Ķīmiskais pīlings ar 20%, 40%, 70% augļskābēm, kas ieteicams,
ja ir:
taukaina āda, paplašinātas poras, nevienmērīgs ādas reljefs, akne, pigmentplankumi, pazemināts ādas tonuss un elasticitāte, krunciņas.
-Placentārais ķīmiskais pīlings ar 20% un 40% augļskābēm un placentas biokoncentrātu,kam piemīt spēcīga pretiekaisuma un atjaunojoša iedarbība.
Procedūru rekomendē, ja ir stipri paplašinātas poras, izteikta kuperoze, kā arī cilvēkiem ar pazeminātu sāpju slieksni.
-Mandeļskābes pīlings, kura sastāvā ietilpst mandeļskābe 38% un salicilskābe 2%.
Šis pīlings ir piemērots problemātiskai, taukainai ādai, ādai ar kuperozi un fotonovecošanas pazīmēm. Mandeļskābe savienojumā ar salicilskābi pastiprina keratolītisko un antibakteriālo pīlinga efektu un ir lielisks līdzeklis cīņai ar komedoniem un akni.
-Dzintarskābes pīlings -38% glikonskābe un 2% dzintarskābe.
Dzintarskābes pīlings ir vismaigākais no visiem ķīmiskajiem pīlingiem un vienīgais, kuram nav kairinošas iedarbības uz ādu. Pateicoties glikonskābes spējai uzkrāties ādas raga slānī, tā daudz intensīvāk un ilgstošāk kā citas skābes mitrina ādu, izlīdzina tās toni, reljefu un stiprina ādas aizsargfunkcijas. Savukārt dzintarskābe atjauno šūnu elpošanu un enerģijas apmaiņu audos, veicina detoksikāciju - ādas attīrīšanu. Dzintarskābei piemīt antioksidējošas īpašības un tā paaugstina antioksidantu iedarbību, aizsargā asinsvadus, normalizē mikrocirkulāciju, kā arī piegādā ādai barības vielas un skābekli. Dzintarskābei piemīt arī pretiekaisuma, uzsūcošas un atjaunojošas īpašības.
-Retinola pīlings-Retinola vai „dzeltenais” pīlings – ir virspusēji-vidējais pīlings. Šī procedūra ir krietni efektīvāka, nekā virspusējais pīlings ar augļskābēm, bet tajā pašā laikā tā ir diezgan delikāta un saudzīga procedūra. Biežāk retinola pīlingu izmanto kā nopietnu līdzekli cīņā ar novecošanas pazīmēm: krunciņu izlīdzināšanai, īpaši ap acīm, sejas kontūras uzlabošanai, asinsvadu sieniņu stiprināšanai, pigmentācijas un postakne izmaiņu likvidēšanai.
-PRX-T33 pīlings-terapija/pakalpojumi/kimiskie-pilingi/prx--t33-pilings-terapija/
Un rudens ir piemērotākais laiks, lai sāktu...tādēļ -uz tikšanos!:)
Sejas āda ir katras sievietes vizītkarte. Tieši pēc sejas ādas var noteikt sievietes vecumu un dzīves stilu. Bet kurš no mums nesapņo, ilgāk saglabāt jaunību? Bútu jásák ar to, ka ikdiená més pareizi koptu savu ádu, piemekléjot pareizos ádas kopsanas lídzekļus, kas atbilst Júsu ádas tipam un vajadzíbám. Tádéļ ir vérts apmeklét kosmétisko kabinetu, lai Júsu kosmetologs Jums palídzétu šajá uzdevumá. Tálák-ir virkne ar sejas ádas kopssanas procedúrám, bet labam un noturígam rezultátam -svarígi ir izvéléties pareizu to secíbu!
Tatad- jebkuram ádas tipam un jebkurai problémai ir ieteicams sákt ar ádu attírossám procedúrám-AHA vai kkímisko pílingu. Pílings atbrívos ádu no raga slánna (atmirussám ssúnám).Ķīmiskais pīlings nodrošina vienmērīgu ādas virskārtas nolobīšanu, šūnu stimulāciju, mitrināšanu, pretiekaisuma un antioksidējošu, kā arī izmainītas pigmentācijas normalizēšanu. Vienlaikus tiek veicināta dermas stimulācija, kuras rezultātā notiek ādas izlīdzināšanās un mitrināšana. Pílingu var veikt gan 1x , gan kursa veidá, kura rezultátá rezultáts bús labáks un noturígáks. Nákamais solis-uzturét iegúto rezltátu ar ikménessa kopjossám procedúrám, atbilstossi sezonai , laika apstáklliem, dzíves stilam un katra ádas ípassám vajadzíbám.
Vienreiz vai divreiz gadá ideáli ádu ir pastimulét un piepildít ar hialuronskábes injekcijám-veikt biorevitalizácijas procedúru. Biorevitalizācija – ādas bio atdzīvināšana. Biorevitalizācijas procesā tiek veiktas daudzkārtējas hialuronskābes injekcijas visos ādas slāņos. Hialuronskābe pievelk údens molekulas, tādējādi radot dermas un zemādas audu piesātinājumu ar ūdeni, stimulē dermas šūnas kolagēna un elastāna izstrādāšanai. Vienkāršoti runājot, notiek mitrināšana no iekšpuses un seja piepildās kā ābols. Biorevitalizācija – ir viens no visvienkāršākajiem un pieejamākajiem atjaunošanās veidiem, turklāt ar uzkrājošu efektu. Ar šo procedūru var atjaunot arí kakla un dekolté zonas, ká arí delnu virspusi.
Ja laika gaitá ir izveidojussás dzillas grumbas, ká ,pieméram, mutes-deguna rievas, starpuzacu rieva, pieres horizontálás grumbas, nolaidussies mutes kaktinni, lúpu apjoma samazinássanás, tad labu rezultátu var sasniegt veicot pildvielu injekcijas. Injekcija tiek veikta nepieciešamajās zemādas zonās, un sniedz tūlītēju, acīmredzamu rezultātu. Hialuronskābes injekcijas neizmaina sejas dabiskos vaibstus. Dažkārt vērojams efekts, ka ar hialuronskābi aizpildītie audi turpina saglabāt savu formu un grumbas vairs neveidojas.
Ká redziet-ir virkne ar pieejamám sejas ádas kopssanas un atjaunossanas procedúrám! Atliek tikai uzdrossináties sákt-vienu no sievisskkígákajiem ieguldíjumiem savá skaistumá un jauníbas saglabássanaa!
Búsiet mílli gaidíti!
Ir īstais laiks, lai pievērstos īpašām rūpēm par sejas ādas skaistuma un veselības saglabāšanu un atjaunošanu. Viens no veidiem ir apmeklēt kosmētisko kabinetu, lai veiktu ādas atjaunošanas procedūras- ķimisko pīlingu. Tas ir viens no efektīgākiem veidiem sejas ādas atjaunošanā, kurā izmanto dažādas koncentrācijas augļskābes: alfahidroksiskābes un betahidroksiskābes (saīsināti AHA). Ķīmiskais pīlings būtībā ir ādas kairināšana ar skābi (lai šūnas paātrināti atjaunotos, tām nepieciešams kairinājums). Uz attaukotas ādas uzklāj noteiktas koncentrāc ijas skābi, pēc laika ar īpašu līdzekli neitralizē un liek mitrinošus, nomierinošus, poras savelkošus serumus un maskas. To, cik iedarbīgs un spēcīgs būs ķīmiskais pīlings, nosaka skābes koncentrācija. Zemas koncentrācijas (5–10%) skābes skar tikai ādas raga kārtu, vidējas koncentrācijas (20–30%) izraisa šūnu pastiprinātu lobīšanos un atjaunošanos epidermas slānī, bet augstas koncentrācijas skābes (50–70%) nonāk līdz pašai dermai. Parasti ķīmisko pīlingu nesāk ar augstas koncentrācijas skābēm, bet divas vai trīs nedēļas iepriekš ādu sagatavo, veicot virspusējo pīlingu. Ķīmisko pīlingu nepieciešams atkārtot, visbiežāk iesaka 4–10 procedūras, ko veic ar nedēļas vai desmit dienu starplaiku. Rezultātā tiks aizkavēta ādas novecošana, uzlabota elastība, samazinātas grumbiņas, piņņu pēdas, rētas un pigmenta plankumi. Pīlings ļoti efektīvi risina aknes (pinņu) problēmas. Te gan jābrīdina, ka kursa laikā var būt problēmas vizuāla saasināšanās, jo dziļie izsitumi kļūst virspusējāki, bet pēc tam pakāpeniski izzūd. Ķīmiskais pīlings labi iedarbojas uz rētām un pigmenta plankumiem, kā arī sašaurina poras, taču šie rezultāti panākami ar rūpīgu darbu. Jāpiebilst, ka ķīmisko pīlingu iesaka veikt gan profilaktiski, gan arī ārstnieciski, lai novērstu konkrētas ādas problēmas. Ir pieejami vairáki pílingu veidi péc sastáva un iedarbíbas. Izvértéjot ádas ssá brízza stávokli un izvirzot noteiktu mérkki, tiek izveléts attiecígais pílings un noteikts kursa ilgums. KKímisko pílingu veic rudens , ziemas periodá lídz pavasarim, kad parádás aktíva saule.
